Candlewick, naturalne świece o niesamowitych zapachach, ale co więcej?

5 lutego 2021 2 Przez Angela

Candlewick to domowa manufaktura, w której powstają naturalne świece o niesamowitych zapachach. Założyciele firmy to para, Angelika i Adam, którzy wykorzystali domowe zacisze do poświęcenia się pasji w całości.


Podczas produkcji wykorzystujemy tylko naturalne woski jak wegański wosk sojowy oraz wosk pszczeli. Wspaniale wyglądające opakowania i tylko organiczne składniki.

Kiedy zakładaliśmy Candlewick myśleliśmy przede wszystkim o tym, aby skupić się na minimaliźmie i elegancji świec Candlewick. Klasa w połączeniu z relaksującymi zapachami w czystej postaci. Niesamowicie uzupełnia wszystko odgłos palących się drewnianych knotów, które do złudzenia przypominają odgłosy dobiegające z palącego się kominka. Świece z drewnianymi knotami stworzą wyjątkową atmosferę każdego dnia, zawsze jak będziecie mieć je przy sobie.

Pierwsze zdjęcie z Naszej pracowni, wrzesień 2020.


Candlewick Honey Beeswax Collection

Candlewick Świece z wegańskiego wosku sojowego z drewnianym knotem.Ręcznej produkcji naturalne świece o niesamowitych zapachach z tylko naturalnych składników bez chemicznych dodatków. Dzięki drewnianym knotom zapach rozchodzi się po całym pomieszczeniu. Szklane opakowania wraz z różnymi kolorami wspaniale łączą się z uspokajającymi zapachami, które pobudzają zmysły. Wspaniale nadają się na prezent na imienimy, urodziny albo wizytę u znajomych. Pamiętajcie, nikomu nie wypada przychodzić z pustymi rękami 😉 Świece mają unikalne aromaty jak i nazwy. Przestawiam Mr. Cookie, Dear Lavender, Ohh!Vanilla, Ms Rosie, My Honey i Soo…Fresh!


Wspaniałe zapachy, każdy znajdzie coś dla siebie.


Najważniejsze jednak jest to aby pamiętać o zdrowiu najbliższych. Naturalne świece o niesamowitych zapachach od Candlewick to połączenie pięknych świec, wspaniałych aromatów, ale przede wszystkim nie szkodzą Wam, ani Waszym najbliższym.
Candlewick powstaje z miłością, przed zakochaną parę, abyście też mogli się zakochać.

Zaufajcie Nam i wybierzcie swój ulubiony zapach.


Pozostańcie zdrowi z Candlewick!


Zespół CANDLEWICK!
Zapraszamy 🙂